JESTEM DORADCĄ, TO PRACA MARZEŃ.

8

Mam wspaniałą pracę: jestem doradcą zarządzania, ze specjalizacją – strategia.

Najważniejsze rzeczy, którymi się zajmuję to:

  • Wykonuję i wdrażam strategie firm. Przeprowadzam transformacje firm obecnie na firmy zwinne i rezylientne.
    Wraz z właścicielami firm, managerami i pracownikami kreujemy przyszłość ich firmy i gdy jest już dobrze opracowana to ją wdrażamy.
  • Prowadzę warsztaty dedykowane dla firm w zakresie strategii firmy, strategii marketingowej, zmiany organizacyjnej. Są to spotkania z zespołami, podczas których opisujemy problemy, wyzwania i cele, znajdujemy rozwiązania i szukamy możliwości wdrożenia ich w system firmy. Warsztaty często zawierają symulacje, takie jak Twierdza Poznań czy Raven.
  • Rozwiązuję problemy dotyczące zarządzania w firmie. Prowadzę indywidualne sesje gdzie konsultuję, doradzam, wymieniam myśli i poglądy. Czasami uczestniczę w zebraniach zarządu.
  • Uczę managerów narzędzi zarządzania i marketingu.
    W codziennej pracy manager uczy się podejmować decyzje, rozwiązywać problemy i kierować ludźmi w środowisku swojej firmy.

Pracując w różnych firmach, prowadzę projekty z mądrymi, bystrymi ludźmi, które dają mi dużo energii i inspiracji. Właśnie dlatego nigdy się nie nudzę i mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że bycie doradcą jest wspaniałe.

Dużą część pracy wykonuję w domu (raporty i ćwiczenia przygotowawcze), dlatego nie mam biura, a myślenie nad projektami uskuteczniam wszędzie: pod prysznicem, na ławce w parku, w jednej z moich ulubionych krakowskich kawiarni. Ten rodzaj pracy wymaga samodyscypliny. Nie idę do pracy na 8:00 i nie muszę pracować 8 godzin. Pracuję więcej. Jednak czas pracy wyznaczam sobie sama. To jest dla mnie bardzo ważne.

Lubię gdy strategia jest prosta i przejrzysta, tak aby wszyscy w firmie łatwo ją zrozumieli. Jeśli musisz zainwestować dużo czasu, żeby zrozumieć strategię to czy znajdziesz czas aby ją wdrożyć?

Najbardziej jednak lubię patrzeć jak firma się zmienia, idzie do przodu, a ludzie rozwijają się razem z nią i osiągają swoje cele.

Bardzo chętnie dzielę się wiedzą, najczęściej podczas prelekcji, na które jestem zapraszana przez szkoły wyższe, organizatorów konferencji itp. To czas, kiedy sprawdzam, czy naprawdę przyswoiłam wiedzę – nie wiesz, że umiesz, dopóki tego kogoś nie nauczysz 

Jeśli masz ochotę porozmawiać o zarządzaniu, napisz smsa i wypij ze mną poranną kawę. Numer telefonu: 798 987 003.