O mnie

KIM JESTEM

Jestem doradcą w obszarze zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami w Polsce. Realizuję się jako strateg, konsultant,  trener i czasami prelegent.

Od 2007 roku prowadzę swoją firmę doradczo-szkoleniową Empiria. Specjalizuję się w prowadzeniu procesów strategicznych w firmach wg autorskiej metody analityczno-kreatywnych warsztatów strategicznych. W ofercie posiadam także dedykowane warsztaty oraz sesje indywidualne doskonalące umiejętności komunikacji i zarządzania. Indywidualne i zespołowe spotkania doradcze są dla mnie największym wyzwaniem.

W pracy opieram się na doświadczeniu i sprawdzonych w praktyce metodach zarządzania, wykorzystując nowoczesne symulacje szkoleniowe (Twierdza Poznań, Raven) oraz zaawansowaną wiedzę z zakresu komunikacji (NVC).

Kocham: czytanie, myślenie, medytację a najbardziej naturę. Najważniejszy i najpiękniejszy aspekt mojego życia to dwie cudowne córki.

WYKSZTAŁCENIE (najnowsze):

  • MBCT Poznań – Kurs Mindfulness
  • Trampolina, Bochnia – Podstawy rozwiązywania konfliktów w oparciu o NVC
  • STS Sauter Training and Simulation SA, Wrocław – certyfikacja CAPM w PMI – zarzadzanie projektami
  • Perspektywy S.C. Kraków – Techniki pracy z grupą
  • Certyfikowany Mistrz Symulacji: Twierdza Poznań, Raven.
  • Darden Graduate School of Business MBA – course “Growing an Entrepreneurial Business” Part I and II
  • NEXUM – Akadamia Zarządzania Kapitałem Ludzkim w MSP, Katowice
  • Studium Prawa Europejskiego Warszawa – Menedżer Administracji

86900520-93ad-439e-a142-46442052752f
3

NATURA

” Moją religią jest natura. Jest tym, co wzbudza we mnie uczucia zdumienia, mistycyzmu i wdzięczności”  Oliver Sacks

Czuję tak samo. Natura pomaga mi myśleć, zarządzać swoim stresem, być kreatywną. Jest dla mnie największą inspiracją. Uczy mnie patrzenia na szerszy kontekst, nie tracenia energii, bycia obserwatorem oraz doceniania adaptacji i ewolucji.

Jej mieszane strategie uczą mnie szanowania różnorodności
i patrzenia na systemy złożone w dłuższej perspektywie.

Podchodzę do zarządzania, tak jak do natury z pasją i miłością. Jestem rzemieślnikiem zarządzania. Charakteryzuje mnie miękka kora, twardy rdzeń 🙂

„Głębia to konsekwencja bycia naturalnym”

 

Misja

Marzę o świecie, gdzie prawdą jest, że firmy funkcjonują zgodnie ze swoimi wartościami a ludzie zastanawiają się nad długofalowymi konsekwencjami swoich działań.

Wizja

Być ekspertem w obszarze strategii, komunikacji, rozwiązywania problemów. Wspierać organizacje aby realizowały swoje misje, poprzez dedykowane warsztaty, skuteczne doradztwo i merytoryczne prelekcje.

Wartości